AKTUÁLNĚ:
  • Pro nejaktuálnější informace sledujte naše facebookové profily. :)
  • www.terapeutka-dana.cz | www.kdo-jsme-a-kam-jdeme.cz | p.hicl@hotmail.cz | 775 355 228 | info@terapeutka-dana.cz | 774 740 080

Videa – Genové klíče

1. Úvod do Genových klíčů (s českými titulky)

Přeložil jsem pro Vás krátké 3-minutové úvodní video od zakladatele Genových klíčů Richarda Rudda, ve kteréme představuje účel a přínos tohoto poznání. Genové klíče jsou jedním z nejkomplexnějších systémů, zaměřených na porozumění charakteru života, které kdy přišly na svět. Účelem Genových klíčů a jejich programu je posunout váš život směrem k jednoduššímu a pokojnějšímu bytí. Toto učení, vycházející ze starověkého I-ťingu, vám skrze plné přijetí vašich stínů a rozpoznání vašich darů pomůže odhalit váš nejhlubší potenciál a otevřít cestu k zosobnění vyššího smyslu vašeho života, ukrytého ve vaší DNA.

Více informací pak naleznete v následujícím videu „Úvod do Zlaté cesty Genových klíčů“.

2. Úvod do Zlaté cesty Genových klíčů (s českými titulky)

Pokud Vás téma Genových klíčů zajímá, tak toto video určitě nepřehlédněte. Richard Rudd v něm popisuje stručným a přitom vyčerpávajícím způsobem podstatu fungování Genových klíčů a jejich programu, zvaného „Zlatá cesta“ – z čeho toto učení vychází, jaké nástroje a techniku využívá a v čem tkví jejich transmisivní poslání.

Genové klíče (Gene Keys), které Richard Rudd přivedl na svět, jsou nově probuzeným druhem moudrosti, která v sobě nese ohromnou transformační sílu a schopnost. Mluví univerzálním vnitřním jazykem, jehož hlavním účelem je, aby ve vás probudil váš nejvyšší smysl života. Genové Klíče vycházejí z poznání, že váš vyšší smysl existuje jako kód, uložený ve Vaší fyzické DNA. Úlohou Genových klíčů je odemknout a aktivovat tento kód a uvolnit vaši plnou tvůrčí genialitu do světa.

Více o tom všem se dozvíte z tohoto videa.

Z tohoto videa máte možnost se dozvědět o Genových klíčích a o jejich smyslu skutečně všechno nezbytné a jde tedy, podle mne, v určitém smyslu o ideální vstupní bránu k jejich porozumění.

3. Solar Plexus a příchod 6. rasy

V připravovaném videu si budete moct přímo od R. Rudda poslechnout „příběh“ lidstva – odkud kam jdeme a čím si momentálně procházíme. Text už je zpracován a přečíst si ho můžete ZDE a ZDE. Pokud se chcete mezitím na tento webinář podívat v originále, tady je odkaz.

4. Starý Egypt a frekvence vědomí

Myšlenky, týkající se tajemství života, o kterých tady všude kolem mluvím, nejsou a nemohou být nové, některé z Vás, kdo se zajímáte o pyramidy a tajemství starého Egypta, může zaujmout tento díl dokumentu, na který ZDE nechávám odkaz. Podstata životní harmonie a rovnováhy, lidské schopnosti, související s frekvencí našeho vědomí - nic z toho není nové. Celý cyklus videí neznám a neviděl jsem ho, ale tento díl se zabývá duchovním posunem, takže zde v jiném kontextu můžete zaslechnout připomínky stejných myšlenek, o kterých tady všude mluvím. Protože my dnes máme praktickou možnost se této "teorii" přiblížit a také se přibližujeme.

 

2016 - Pavel a Dana Hiclovi www.genoveklice.eu | www.genove-klice.cz