AKTUÁLNĚ:
  • Pro nejaktuálnější informace sledujte naše facebookové profily. :)
  • www.terapeutka-dana.cz | www.kdo-jsme-a-kam-jdeme.cz | p.hicl@hotmail.cz | 775 355 228 | info@terapeutka-dana.cz | 774 740 080

Jak pracovat s Genovými klíči?

Jak pracovat s Genovými klíči?

Zakoupili jste si knížku Genové klíče  a nevíte jak se dál posunout?

V prvé řadě je potřeba říci, že to chce čas a správné porozumění.  U Genových klíčů je nezbytné zmínit  jednu věc: Genové klíče nejsou učení. Genové klíče jsou moudrost, která synteticky propojuje řadu  starých i nových učení a coby transmise nás propojuje s transmisivním  poznáním, skrytým v pozadí všech velkých učení. A protože je toto poznání skryté, není ho možné popsat pouze slovy a není ho možné ani přímo pochopit naším dominantním levým  logickým myšlením. Právě proto se v Genových klíčích věnuje tolik prostoru tzv. „kontemplování“, které – je-li správně použito – nám umožní zapojit i pravé abstraktní myšlení a jeho vnímavost, které svým procesem (který vždy potřebuje svůj čas) člověku umožní do takovéhoto pozadí nahlédnout.  Je to proces a ten je třeba nechat probíhat a pokud by někdo sliboval nebo chtěl chápat  Genové klíče jako nástroj, umožňující realizovat „zázraky do druhého dne“, bude pravděpodobně zklamán. Genové klíče jsou pro lidi, kteří opravdu chtějí něco změnit, což ve své podstatě vždy souvisí se změnou VLASTNÍHO postoje, a ten vždy souvisí s jejich frekvencí.  Zkraje to může vypadat složitě, ale brzy uvidíte, že není. Na druhou stranu – někdo si může jenom číst v knize a mít při tom dobrý pocit, že mu něco dochází. Nakonec – je to osobní cesta každého z nás, kdo se rozhodnete Genové klíče použít a jak dalece je využijete je čistě na Vás. Genové klíče jsou tu pro všechny, kdo na ně uslyší.

Delší dobu pracujeme s klienty i s Genovými klíči a máme možnost zpětně posoudit výsledky. Vycházíme z vlastních materiálů, překladů i dalších do hloubky zpracovaných informací a osobních vhledů a porozumění. Práce s Genovými klíči spočívá v tom, že klienta provedeme jeho „Zlatou cestou“ (všemi třemi sekvencemi) a vysvětlíme mu srozumitelně, co to vše pro něj osobně znamená, jak pracovat.  Doplníme i další informace čerpající z Human Designu a osobních zkušeností a jdeme s ním více do hloubky.

 

Další činností jsou přednášky na téma Genové klíče (ezoterické festivaly, soukromé přednášky v různém počtu lidí, na přání zadávajícího, domluva možná).

Vyhledávají nás lidé, kteří mají různé problémy, ať už zdravotní, vztahové, pracovní nebo jakékoliv jiné.  Porozumění svému nastavení spolu s Genovými klíči, pokud je správně uchopíte, je smysluplná cesta k osobní transformaci. Je to cesta pro každého, kdo chce od života více, kdo chce svému životu lépe porozumět, porozumět sám sobě i časem se frekvenčně posunout.

Více o tomto tématu a nových Genové klíče - přednáška Festival Miluj svůj životlidských možnostech mluvíme na našich přednáškách.

 

 

 

 

 

Všechny informace jsou shrnuty na tomto webu

http://kdo-jsme-a-kam-jdeme.cz/nase-nabidka-genoveklice/

nebo i v dalších odkazech – http://masaze-dana.cz/blog/hledate-genove-klice-klice-k-dna/

http://masaze-dana.cz/blog/genove-klice/

2016 - Pavel a Dana Hiclovi www.genoveklice.eu | www.genove-klice.cz